Posty: 343

PostWysłany: Czw 20:53, 03 Sty 2013    Temat postu:

Dzięki Bartek - to dożyj do piątku
Nasza ekipa powiadomiona i w piątek o 19.00 czekamy pod salą w Krościenku.
Mała prośba, jakby coś nie tak z meczem to proszę niech ktoś zadzwoni na mój tel 602 375 986.

Tarnowiec zbiórka o 18.15 - stroje świąteczne

Muniks - to się kuruj, zdrowia życzę i może w którąś środę zagramy zaległości.

PostWysłany: Sob 15:38, 05 Sty 2013    Temat postu:

Wczorajszy mecz pomiędzy Wrocanka-Jedlicze nie odbył się. powodem było nie przybycie drużyny Gości na mecz. nie poinformowali nikogo wczesniej że nie dadzą rade przyjechać,że chcą przełożyć mecz lub coś podobnego. Po rozmowie wszystkich zawodników z Wrocanki stwierdzili że chcą walkower 3:0 dla drużyny gospodarza. Proszę władze ligi co zamierzają zrobić z tą sprawą. Nie chcemy sami przypisywać sobie punktów. Czekam na odpowiedz:)

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 19:55, 05 Sty 2013    Temat postu:

Do radzia
Nie jestem z władz ligi, ale tylko zawodnikiem ekipy Tarnowca.
Wg mnie sprawa walkowera jest oczywista. Też wolę grać bo po to ta liga jest. Mam też olbrzymią tolerancję dla problemów innych ekip gdyby nie mogły się stawić w ustalonym terminie, ale minimum przyzwoitości jest wymagane. Jest przecież to forum, są telefony komórkowe i zwykła przyzwoitość nakazuje powiadomić. Przecież też nie wszyscy od was są z Wrocanki, ktoś musiał dojechać , możne ktoś coś przełożył aby być na meczu. Dlatego nie ma co władz ligi angażować , skoro drużyna tak uznała to pkt i 3 sety doliczyć i już siedzicie naszej ekipie na kole.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 20:16, 05 Sty 2013    Temat postu:

Co do meczu Wrocanka Tarnowiec to wprawdzie Baca szeroko wszystko opisał, ale pozwolę sobie trochę uzupełnić.
Ciesze się, że mecz się odbył i liczę, że Wrocanka problemy kadrowe ma za sobą. To w końcu wicemistrz poprzedniego sezonu i czerwona latarnia jaką byli w tym sezonie to największa sensacja tegorocznych naszych rozgrywek.
Sam mecz raczej piękny nie był. Wrocanka wygrała I seta gładko, co ją uśpiło i set drugi pewnie wygrywa Tarnowiec. Trzeci set zaskoczenie - Wrocanka wszystko knoci, Tarnowcowi wszystko wchodzi, momentami była przewaga 10 pkt. Seta wygrywa Tarnowiec, ale ten sukces go tak dekoncentruje, także dwa następne sety i cały mecz wygrywają pewnie gospodarze.
Pierwsze dwa punkty Wrocanki - gratulujemy.
W ekipie gospodarzy najlepiej zagrali Pliński i Łasko, a w ekipie gości Bartman i Winiarski.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 20:24, 05 Sty 2013    Temat postu:

Tak się zaangażowałem w walkowera Wrocanki, że zamiast o Krościenku pisałem o Wrocance.
Oczywiście graliśmy wczoraj z Krościenkiem i wszystko co jest w poprzednim poście dotyczy meczu Krościenko Tarnowiec.
Kurcze, jestem trzeźwy, nic nie wąchałem a tak mi się pierniczy. Chyba czas zakończyć pisarskie przygody na zamierającym forum.
Na sali porażka , na forum porażka, kolano się nie zgina , ręki nie mogę podnieść, idę się rzucić z okna ( na parterze) Żegnajcie

marceli127

Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 215

PostWysłany: Sob 20:49, 05 Sty 2013    Temat postu:

Paweł daj namiary na tego lekarza co Ci środki przepisuje - ha ha ha
A tak poważnie to nie rezygnuj z pisania na forum bo najlepiej się Twoje posty czyta - są pełne humoru i można naprawdę pośmiać czytając je - jesteś najlepiej piszącym forumowiczem i aż szkoda, że brak takich forumowiczów - no ale z tym chyba trzeba się urodzić - pozdrawiam

Stabilizator - Mechanik 1-3

Bartek

Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 564

Skąd: Krosno-tel.604457709

PostWysłany: Nie 15:24, 06 Sty 2013    Temat postu:

Potwierdzam to co napisał Marceli -Paweł nie możesz opuścić tego forum!!! To mógł by być nokaut dla tej strony Laughing

Co do meczu "Wrocanki" z Tarnowcem Laughing to wszystko trafnie (jak zwykle)Paweł opisałeś i dziękuję za gratulacje i kurtuazje pt. "...sam mecz raczej piękny nie był..." ,bo w naszym wykonaniu to wyglądało na jakąś masakrę i z siatkówkówką miało mało wspólnego.
Wydawało mi się że gorzej niż z Wrocanką nie da się zagrać ale zawsze byłem niepoprawnym życiowym optymistą.
Zastanawiam się tylko czy to już jest dno, ale chyba tak bo smak mułu po tym meczu mam do teraz.
Więc teraz trzeba tylko mocno się odbić i uświadomić sobie ,że siatkówka to przede wszystkim gra zespołowa i aby wygrywać musi być drużyna, a nie 6 zawodników ,którzy tuż przed meczem grają w marynarza kto gra i na jakiej pozycji.

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Nie 15:29, 06 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Bartek

Posty: 564

PostWysłany: Nie 15:54, 06 Sty 2013    Temat postu:

Proszę o potwierdzenie kolegów z drużyny Jedlicza ,czy przyjadą do krościenka w poniedziałek (tj.7stycznia) na 19.00 ?(taki był wstępnie ustalony termin naszego zaległego meczu)

Jasko

Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 23

PostWysłany: Nie 20:35, 06 Sty 2013    Temat postu:

Będziemy w poniedziałek na meczu w Krościenku.

Chciałbym przeprosić ekipę z Wrocanki. Nie miałem niestety możliwości powiadomić waszej drużyny o tym, że nikogo od nas nie będzie. Oczywiście proszę o przyznanie walkowera dla drużyny z Wrocanki.

GOSiRIwonicz

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 124

PostWysłany: Pon 16:02, 07 Sty 2013    Temat postu:

Walkower dla Wrocanki oczywisty. Mnie jednak trochę dziwi super refleks Radzia, bo wcześniej jak prosiliśmy o skład to tak szybkiej reakcji nie było. Pozdrawiam Smile

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Pon 18:40, 07 Sty 2013    Temat postu:

Komunikat dla ekipy Wrocanki

Zapraszamy na planowy mecz do Tarnowca w dniu 11 stycznia br. (piątek) na godz. 18.00 (rozgrzewka) i mecz o 18.30.

Proszę o potwierdzenie przybycia

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Pon 18:51, 07 Sty 2013    Temat postu:

Oczywiście zawodników Tarnowca też zapraszam na ten piątkowy mecz. O 18.00 jesteśmy już przebrani na sali, czyli 17.55 wypada przybyć do szatni.
Proszę nie potwierdzać przybycia tylko przybyć.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Pon 18:52, 07 Sty 2013    Temat postu:

Tarnowiec zagra na własnej sali pierwszy raz w tym sezonie. Mam nadzieję, że to nie będzie jedyny mecz na sali w Tarnowcu. Nasz kapitan Marek jest teraz Prezesem Zarządu KMS-Volley Tarnowiec - (stowarzyszenie wspierające rozwój głównie siatkówki [link widoczny dla zalogowanych]) i znacząco wzrosła jego siła przebicia w lokalnych targach o dostęp do sali. Podczas meczu proszę się więc zwracać do Marka " Panie Prezesie". Ta uwaga dotyczy też zawodników Tarnowca.
Jest to mało optymistyczna wiadomość dla naszych przeciwników - trzeba będzie się pofatygować do "jaskini lwa" i i już proponuję zweryfikować zaplanowane uprzednio wyniki meczów z Tarnowcem. Tylko Mechanikowi się upiecze (szczęściarze).

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Pon 19:11, 07 Sty 2013    Temat postu:

Marceli - namiarów na lekarza nie mogę Ci dać, bo wyrabia swoje lekarstwo mało legalnie - nie ma kontraktu ani z NFZ ani z Polskim Monopolem Spirytusowym, ale postaram się chociaż same lekarstwo zorganizować.
Co do Waszego ostatniego meczu i Twojej obszernej relacji, to widzę, że w końcu udało się komuś urwać Wam seta, czyli ten monolit zaczyna pękać. Teraz Kopytowa urwie Wam dwa sety, Wrocanka wymęczy a potem wpada do Was "czarny koń" i mega sensacja - i do tego w Krośnie. Lecę budować formę na 25 stycznia, najpierw idę ze śmieciami a potem poskaczę na skakance w przedpokoju.

Marceli - rybka nic nie napisał - musiał go ten wygrany set wykończyć. Faktycznie był wykończony po meczu?Smile

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Pon 19:39, 07 Sty 2013    Temat postu:

Bartek, mecz ładny nie był, ale jednak wygraliście i jak Muniksowi zechce się sporządzić tabelę to zobaczysz, że sporo zer z Waszej statystyki zniknie. Ja po pierwszym secie spodziewałem się raczej gładkiego 3-0 dla Was, na szczęście byliście gościnni. Dla Ciebie z pewnością Wasza pozycja w lidze i forma jest sporym zaskoczeniem po wynikach sezonu 2011-2012, a także po meczu inauguracyjnym, który nawet Mechanicy z uznaniem wspominają. Faktycznie, szczęśliwie dla nas, było trochę zamieszania po Waszej stronie. Ciebie z poprzednich lat pamiętam tylko z rozgrywania, a w piątek brałeś się za atak i to skuteczny. Myślę, że większy bałagan panował po naszej stronie, ale mamy kłopot grając bez Olka. Zagraliśmy jednak lepiej niż w poprzednim meczu z Chorkówką. Wychodzi brak wspólnych treningów, zamieszanie z ustawieniem, trudno zgrać się z atakującymi jeśli masz tylko parę minut na dopasowanie się do ich oczekiwań, a przy słabszych odbiorach to pozostają Ci tylko skrzydła do rozegrania.
Ale to wszystko to małe problemy, ważne że liga gra, spotykamy się, ruszamy i możemy się oderwać od innych problemów życia codziennego. W tym sezonie nie ma też awantur na forum.
Co do spotkania, to szkoda że późna pora nie daje szans, aby chwilę pogadać, może następnym razem..
Do zobaczenia w Tarnowcu

marceli127

Posty: 215

PostWysłany: Pon 21:59, 07 Sty 2013    Temat postu:

Paweł jak czytam Twoje posty to od razu mam lepszy humor - choć za bardzo nie mogę pisać bo cały czas śmiać mi się chce - ja pinkole czemu sieją tylko idiotów a takich ludzi jak Ty to jak na lekarstwo.
Co do urwanego seta przez Chorkówkę to niestety oni nie są pierwsi bo wcześniej seta urwała nam Kopytowa o ile dobrze pamiętam.
Co do Ryby to kondycyjnie chyba wytrzymał - tylko może wkurzony bo zapowiadał wygraną Chorkówki.
Co do samego meczu to tylko tyle, że był dobry (stał na dobrym poziomie).
No i jeszcze jedno - na lidze amatorskiej tylu ludzi (kibiców) chyba jeszcze nie było ale mogę się mylić.

Zapraszam na piątek na 20.00 do ZSP nr 3 ,,Mechanik'' w Krośnie drużynę Krościenka.

PostWysłany: Pon 23:17, 07 Sty 2013    Temat postu:

witajcie forumowicze, kurna nie wiem na czyje pytania odpowiadać, nie wiem jakie kwestie poruszać nie było mnie chwile na forum (przepraszam przyjaciele z boiska że Was zaniedbałem), ale już jestem! no więc tak: jestem zadowolony z meczu z Mechanikiem, bo wg mnie to dobry mecz w naszym wykonaniu, fajnie się gra przeciwko tak mocnej ekipie !! Myślę że na chwile obecna to było wszystko na co nas stać, ale wprowadzamy w tym sezonie nowych ludzi i powolutku układamy naszą grę na play - off!!! druga kwestia kibice naprawdę nas nie zawiedli i jak marceli wspomniał trochę ich było! trzecia kwestia Paweł nie martw się nie byłem aż tak umęczony tylko czekałem aż zwycięzca meczu poda wynik na forum, bo tak naprawdę po cichu liczyłem na niespodziankę!! trzecia kwestia jasne że walkower dla Wrocanki!!! nie cierpię DZIECINADY!!! Jest terminarz obracamy się w gronie poważnych ludzi więc grajmy w wskazanych terminach!! no to panowie do piątku i walczymy!!! Stabilizator w jaskini lwa u Muniksa!!! będzie się działo!!!!

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Wto 17:55, 08 Sty 2013    Temat postu:

Komunikat dla ekipy Tarnowca.

W tym tygodniu nie gramy zaległego meczu z Kopytową.

Negocjuję z Muniksem i cały czas zbliżamy się do siebie. Ustaliliśmy, że mecz na pewno odbędzie się w I półroczu br. w Polsce albo w zespole szkół w Kopytowej, albo w zespole szkół w Tarnowcu, albo w Rzeszowie na Podpromiu. Obecnie dzielimy wpływy z reklam i praw do transmisji.
A tak na poważnie to nagrywam mecz na środę w przyszłym tygodniu (18.00), ale jeszcze zobaczymy jak z salą w Tarnowcu , bo formalnie to my jesteśmy gospodarzem spotkania.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.als.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)