Forum www.als.fora.pl Strona Główna www.als.fora.pl
ALS - Amatorska Liga Siatkówki
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Składy drużyn - sezon 2018/2019

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.als.fora.pl Strona Główna -> Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka234




Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 468
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 11:48, 30 Wrz 2018    Temat postu: Składy drużyn - sezon 2018/2019

Panowie w tej zakładce podajemy składy drużyn na obecny sezon. Proszę do rozpoczęcia pierwszego meczu w tym sezonie wpisać bieżące składy i w przypadku dopisywania zawodników również tutaj proszę podawać dopisywanych zawodników.
Proszę również o podanie kierownika drużyny oraz numer kontaktowy.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
savio




Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 64
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szufnarowa

PostWysłany: Nie 19:35, 30 Wrz 2018    Temat postu:

Wiśniowa:

Karol Arciszewski
Karol Włodyka
Kamil Włodyka
Szymon Wójcik
Szymon Zimny
Krzysztof Zimny
Grzegorz Drygaś
Michał Dyka
Paweł Koczela
Arkadiusz Ziarnik
Kamil Mikuszewski
Damian Trzeciak
Łukasz Koczela
Sławomir Tęczar

Mecze rozgrywane będą w piątek o godz. 19.00 na sali SP w Wiśniowej.

Kontakt: Sławek - 608 794 041


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafael




Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 2
Przeczytał: 1 temat

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 13:22, 03 Paź 2018    Temat postu:

Jasionka

1. Grzegorz Zawisza
2. Mateusz Buczek
3. Grzegorz Bielec
4. Rafał Blok
5. Mateusz Belczyk
6. Marcin Milan
7. Damian Wróbel
8. Artur Śliwiński
9. Paweł Patla
10. Marek Drozd
11. Marcin Sikora
12. Kamil Marcisz
13. Dominik Piróg
14. Rafał Jakieła
15. Tomasz Lenik
16. Marcin Barsznica
17. Damian Raś
18. Grzegorz Biedroń

Mecze w piątki o godz. 18:00 na hali SP w Jasionce.

Kontakt: Artur - 669 579 248


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Rafael dnia Czw 22:59, 04 Paź 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kabis




Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 123
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 0:35, 04 Paź 2018    Temat postu:

Kor-Wro Team

1.Tomasz Adamczyk
2.Kamil Szajna
3.Bartosz Szajna
4.Krzysztof Mistecki
5.Agnieszka Nycz
6.Mateusz Zywar
7.Damian Nowak
8.Dawid Mercik
9.Mateusz Gonet
10.Kamila Rogalska-Inglot
11.Łukasz Inglot
12.Paweł Kukulski
13.Przemysław Waśko
14.Sebastian Stareńczak
15. Artur Furtek
16. Daniel Gonet
17. Łukasz Gonet
18. Dominik Jurczak
19. Grzegorz Stareńczak
20. Mateusz Cieśla
21. Maciej Barud
22. Daniel Chilik
23. Roman Śnieżek
24. Krzysztof Zajdel
25. Jakub Uliasz
26. Sebastian Guzik
27. Michał Guzik
28. Maciej Jakubowicz

Telefony kontaktowe:
Sebastian: 512 296 454

Mecze rozgrywane są w Zespole Szkół w Korczynie: wtorek 18:00


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 512
Przeczytał: 5 tematów

Pomógł: 5 razy
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Krosno-tel.604457709

PostWysłany: Czw 9:08, 04 Paź 2018    Temat postu:

Skład drużyny UNIA kościenko:

1. Joanna Czekańska
2. Krzysztof Szpiech
3. Paweł Szpiech
4. Krzysztof Sikora
5. Rafał Sikora
6. Marcin Sikora
7. Marcin Kołodziej
8. Paweł Przybyła
9. Piotr Pyzia
10. Paweł Michna
11. Wojtek Czekański
12.Łukasz Raus 2004
13.Bartosz Raus 1972
14.Dawid Albrycht 1977
15.Karol Sokołowski 1993
16.Piotr Lorens 1992
17.Rafał Frankiewicz 1992
18.Sławek Lorens 1968
19.Bartek Domiański 1987
20.Kacper Kmonk
21.Paweł Gołda
22.Tomasz Zbylut
23.Sebastian Dębiczak
24.Mirosław Stefanik
25.Marcin Brzana
26.Dariusz Liput
27.Patryk Jagiełło
28.Piotrek Górski
1. Grzegorz Witkoś
2. Piotr Witkoś
3. Michał Krok
4. Paweł Chmura
5. Jerzy Such
6. Przemysław Słowik
7. Waldemar Błażejowski
8. Sławomir Pękosz
9. Kazimierz Miras
10. Łukasz Dziadosz
11. Bartłomiej Makara
12. Aleksander Czerwiński
13. Paweł Kazanecki

Mecze u siebie rozgrywamy w Krościenku w hali sportowej przy szkole podstawowej , w piątek ,wejście na halę o 19.30
Osoba kontaktowa Bartosz Raus tel 604457709


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Czw 9:10, 04 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka234




Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 468
Przeczytał: 2 tematy

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 18:54, 05 Paź 2018    Temat postu:

Stabilizator Świerzowa

1. Paweł Gładysz
2. Piotr Kozubal
3. Bartłomiej Brzana
4. Michał Kozubal
5. Tomasz Żyła
6. Kamil Giemza
7. Grzegorz Węgrzynowski
8. Paweł Giemza
9. Kamil Bonczar
10. Kacper Kulpiński
11. Tomasz Tomasik
12. Piotr Brzana
13. Rafał Wójtowicz
14. Sławomir Zuzak
15. Tomasz Czaja
16. Kacper Buczyński
17. Patryk Sidor
18 Michał Kulpiński
19. Jakub Dziadosz
20. Milosz Majsiak
21. Zbigniew Mosoń
Przedstawiciele ekipy: Grzegorz Węgrzynowski 663139193, Piotr Kozubal 602504893, mecze u siebie rozgrywamy w piątki o 18.30 (sala przy Gimnazjum w Świerzowej Polskiej)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muniks




Dołączył: 04 Lis 2011
Posty: 276
Przeczytał: 4 tematy

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 19:00, 05 Paź 2018    Temat postu:

Tomasz Munia
Patryk Munia
Radosław Kania
Michał Kłusek
Damian Kłusek
Kamil Gromek
Jakub Rachwał
Mateusz Mikosz
Daniel Garbacik
Damian Szczur
Kuba Szydło
Sławomir Skóra
Dawid Mazur
Piotr Pętlak
Tomasz Lubaś
Piotr Ginalski
Paweł Tomasik
Karol Tomasik

kontakt:
Tomek 783770083
Mecze rozgrywane na hali sportowej przy SP w Kopytowej


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Muniks dnia Nie 17:29, 07 Paź 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.als.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin