oli

Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 18

Skąd: krosno

PostWysłany: Wto 19:20, 16 Gru 2008    Temat postu: Wyniki V kolejki rozgrywek (5.12.2008)

Dukla - Wrocanka 3:0 - 25:13, 25:18, 25:18
Tarnowiec - Krosno 0:3 - 18:25, 18:25, 19:25
Krościenko Wyżne - Przybówka 2:3 - 25:23, 23:25, 25:23, 23:25, 23:25
Łężany - Chorkówka 0:3 - 21:25, 19:25, 24:26

Ostatnio zmieniony przez oli dnia Nie 17:28, 15 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
siriush

Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 192

PostWysłany: Nie 21:50, 22 Mar 2009    Temat postu:

Ale tutaj chyba wkradł się jakiś błąd - bo z tego co wiem to mecz ten owszem był do pięciu setów ale wyniki w poszczególnych setach były inne, a w tiebreaku na pewno nie było aż tak wysoko.
Poza tym dziwi mnie trochę że tak w każdym secie było do 23... ???

Bartek

Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 564

Pomógł: 5 razy
Skąd: Krosno-tel.604457709

PostWysłany: Pon 13:00, 23 Mar 2009    Temat postu:

organzator meczu zgubił kartkę z wynikami poszczególnych setów i dla statystyki Oli wpisał wszystkie sety do 23(nie ma to znaczenia do klasyfikacji końcowej), ja pamiętam tylko że pierwsze dwa sety wygrała Przybówka a piaty set był zacięty i do 13 dla Przybówki.

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Pon 13:04, 23 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
siriush

Posty: 192

PostWysłany: Pon 22:53, 23 Mar 2009    Temat postu:

a czemu nie ma znaczenia??? myślę, że może mieć...

Ostatnio zmieniony przez siriush dnia Pon 22:53, 23 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 19:21, 24 Mar 2009    Temat postu:

Takie, że chodzi o drużyny mające tyle samo punktów w tabeli - pretendujące do pierwszego miejsca w lidze. O ile dobrze policzyłem to obie mają po 34 pkt, a w takim przypadku zgodnie z przepisami bierze się pod uwagę ratio. Więc te małe punkty mają bardzo duże znaczenie dla obu drużyn...

Krościenko: +195
róznica jest 36 dla krościenka(nie ma takiej opcji aby w zaciętym pięciosetowym meczu przybówka odrobiła tą stratę w punktacji ratio)
-rozumiem że kolega Siriush z dryżyny Przybówki? Wink

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Wto 21:25, 24 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
siriush

Posty: 192

PostWysłany: Czw 20:22, 02 Kwi 2009    Temat postu:

To, że interesuję się wynikami ligi i staram się śledzić na bieżąco jej wynik nie znaczy zaraz że jestem zawodnikiem z Przybówki...
A o ile wiem to ten mecz wcale taki zacięty nie był, bo dwa pierwsze seyt zostały wygrane gładko, później nastąpił mały przestój w grze Przybówki i dlatego był tiebreak.
Ale różnice punktowe w setach były znaczne...

Trudno - tylko trochę dziwne jest dla mnie to, że ktoś zgubił tę kartkę i ot tak sobie podał te wyniki setów, przecież można było je odtworzyć choćby konsultując np. telefonicznie z samymi zawodnikami jak nie jednej to drugiej drużyny, a do Przybówki (na 100%) nikt nie dzwonił w tej sprawie.
Jak widzę przekazywanie podpisanych protokołów było jednak pewniejsze...
Cool

Ostatnio zmieniony przez siriush dnia Czw 20:28, 02 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Bartek

Posty: 564

PostWysłany: Pią 10:58, 03 Kwi 2009    Temat postu:

Kolego Sirushi przyznaję Ci absolutną rację, protokoły powinny być podpisane przez obu kapitanów(kierowników drużyny)bezpośrednio po zakończonym meczu wtedy jest porządek,natomiast nie wiem dlaczego w tym sezonie nie były obligatoryjne i z wielu mieczów protokołów nie ma(i odnosi się to wszystkich drużyn-bo nie tylko ten wynik był wpisywany do 23 dla statystyki,np.z IV kolejki Krosno-Dukla).Domyślam się że wynikło to właśnie z regulaminu (punkty-sety-małe punkty).Jeżeli ja bym był za to odpowiedzielany (z ramienia drużyny krościenka) to wszystki protokoły by były- bez względu na regulamin.
Co do zaciętości spotkania- ja wątpliwości nie mam(gdyby nie Krzysiek Frączek to mecz zakończył by się zwycięstwem krościenka-tak uważam) bo grałem w tym meczu i dla twojęj ciekawości wpisuję wyniki poszczególnych setów w/g mnie -możesz je skonsultować z kimś z Przybówki i ustalić ratio z tego spotakania:(23:25,16:25,25:21,25:22,13:15) .
Jak już wcześniej pisałem nie ma możliwości aby Przybówka miała lepsze ratio z całego sezonu(za dużo stracili setów w innych spotkaniach)

Serdeczne pozdrowienia dla kibica ALS Wink

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Wto 16:51, 07 Kwi 2009, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.als.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)