Beskid Iwonicz-Zdrój - Krościenko Wyżne 3:0

PostWysłany: Czw 20:30, 01 Gru 2011    Temat postu:

Beskid Iwonicz-Zdrój - Krościenko Wyżne 3:1

Paweł

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 343

PostWysłany: Czw 22:46, 01 Gru 2011    Temat postu:

Bartek, dopiero pierwszy mecz z nami macie za sobą, teraz przyjeżdżacie do jaskini lwa Smile sam sie o Was boję.
A przy okazji, może namówice Piotrka aby przyjechał z wami do Tarnowca 6 stycznia i posędziował?

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Czw 22:53, 01 Gru 2011    Temat postu:

W lidze typera tylko Rybka idzie na mistrza i w nas wierzy. Rybka zmobilizowałęś nas dodatkowo. Mopik i Baca, nie godzimy sie na lanie 3:0 w Łężanach. My gramy dla Rybki. Jednego seta musimy urwać.
Moje typy
Łężany - Tarnowiec 2:3
Wrocanka - Chorkówka 0:3
Dukla - Kopytowa 2:3
Iwonicz - Krościenko 3:0 (Bartek wybacz).
Mechanik w tej kolejce nie zdobędzie nawet małego punktu.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Czw 23:01, 01 Gru 2011    Temat postu:

Mecz Łężany - Tarnowiec jutro o 18.30. Są jeszcze bilety na miejsca stojące w kątach sali.

PostWysłany: Sob 0:00, 03 Gru 2011    Temat postu:

W lidze typera Rybka jest KING. Od dzisiaj czekam na typy rybki i wpisuje takie same wyniki. Będę zawsze tuz za rybką w lidze typera. Jak na obecną chwilę Rybka ma tylko nieznacze pomyłki w setach. Wyniki meczów typuje bezbłędnie. Trafił zwycięstwo Kopytowej w Dukli, co też nie było takie oczywiste, ale przede wszystkim trafił zycięstwo Tarnowca w Łężanach.
Tak, Tarnowiec wygrał w Łężanach 3:0 w setach 25:15, 25:18 i 25:22., czym sam jest mocno zaskoczony.Szczęście, że ktoś mądry kiedyś wymyślił, że gra się do trzech wygranych, bo czwarty set w tym meczu (jak widać po wynikach) mógłby być już wielka niewiadomą . DO boju Kapitam Gromu, nasz przesympatyczny przyjaciel Wiesiek , rzucił tym razem młodzież. Wiesiek zabrał się za sędziowanie, co czynił po mistrzowsku, gdyż żadnych uwag nie zgłaszano.
Pierwszy set to zdecydowana przewaga Tarnowca, praktycznie od początku. Silna i trudna zagrywka odrzucająca Grom od siatki, dobre rozegranie i skuteczny atak lub kiwki doprowadziły do wysokiego zwycięstwa w tym secie. Set drugi bardziej wyrównany na początku, potem stopniowo zarysowywała się przewaga Tarnowca.
Seta trzeci był najbardziej wyrównany, Grom prowadził praktycznie do stanu 17:17 potem prowadzenie minimalne objął Tarnowiec i nie oddał go do końca. Faktem jest , że w tym dniu ekipa Tarnowca była wyjątkow zgrana, nie było słabych punktów, bardzo dobrze broniliśmy w polu i był skuteczny kończący atak. Nie było słabych punktów i świetnie swoje zadanie wypełnił libero. W ekipia Gromu ich świetny młody atakujący był w tym dniu w ataku osamotniony, mimo dobrych wystaw młodego rozgrwającego musiał walczyć z dobrze tego dnia funkcjonującym blokiem Tarnowca. Trzeba jednak przyznać że kilka razy efektownie przedarł sie nie do obrony, ale to była za mało. Jednak siatkówka to gra zespołowa i inni koledzy z Gromu tylko spordycznie udanie atakowali.
Na swoje usprawiedliwienie Łężany maja dość istotną okolicznośc. W meczu nie mogło z różnych przyczyn zagrać 4 zawodników Gromu. Chwała im jednak za to, że nie przekładali meczu ( na co Tarnowiec z pewnością by się zgodził) tylko dali pograć pozostałuym zawodnikom. Cóż tak też bywa. Zachowali się bardzo honorowo.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 0:07, 03 Gru 2011    Temat postu:

Teraz Tarnowiec czeka mecz Wrocanką. Zapraszamy kolegów z Wrocanki do Tarnowca w czwartek 8 grudnia na 17.30 rozgrzewka i o 18.00 mecz.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 0:19, 03 Gru 2011    Temat postu:

Kabis, po naszym meczu w Łężanach chłopaki dużo rozmawiali o Twojej krytycznej wypowiedzi na forum na temat meczu pomiędzy naszymi ekipami w Tarnowcu. Generalnie poczuliśmy się pokrzywdzeni tak jednostronną, przesadną oceną, nawet jeżeli pisałeś to w stanie silnego wzburzenia bezpośrednio po meczu. Owszem sędzia, Marek mistrzem sędziowania nie jest i nas też krzywdził, tylko nam nie wypadało na niego skakać skoro zgodził się sędziować. Ostatecznie zapadła decyzja, aby Wam oddać tak " krzywdząco" zabraną wygraną i nie jechać do Iwonicza. Dostaniecie 3 punkty walkowerem, poprawi to Wam pozycję w lidze i jakoś zrekompensuje "niesprawiedliwość" z meczu w Tarnowcu. Osobiście wolałbym jednak pojechac do Waszej pięknej miejscowości i zagrać. Może czas uleczy rany i wszystko odbędzie się normalnie.

Paweł

Posty: 343

PostWysłany: Sob 0:31, 03 Gru 2011    Temat postu:

Krzys1924 napisz troche więcej o meczu Kopytowa - Dukla. Kopytową widziałem w akcji , będzie trudno, ale mam juz na nich plan. Schowałem go w piwnicy za słoikami z ogórkami kiszonymi. Natomiast nic nie wiem o ekipie z Dukli i każda informacja o nich jest na wagę złota.

PostWysłany: Sob 3:40, 03 Gru 2011    Temat postu:

Pawełku z duklą to jest tak : też pojechaliśmy tam nic kompletnie nie wiedząc o tej drużynie no i dlatego w pierwszym secie zapłaciliśmy tzw frycowe bo wygrywając 24 do 19 potrafiliśmy przegrać 26 do 24 ale później zdobyte doświadczenie wykorzystaliśmy na swoją korzyść i pewnie, w mojej subiektywnej ocenie wygraliśmy 3 do 1. Pawełku ale wiesz informacje, które pozwolą pokonać Duklę są bardzo cene %%% także nie mogę tak łatwo ich zdradzić Smile

Bartek

Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 564

Skąd: Krosno-tel.604457709

PostWysłany: Sob 10:58, 03 Gru 2011    Temat postu:

chłopaki taka mała prośba, aby zabewę w "typera" przenieść w inny wątek na tym forum (np typowanie wyników sezon 2011/12) bo robi się mały burdelik i wontek pt. Sezon 2011/12 staję się coraz mniej czytelny

Ostatnio zmieniony przez Bartek dnia Sob 11:01, 03 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
Bartek

Posty: 564

PostWysłany: Sob 11:47, 03 Gru 2011    Temat postu: sędziowanie na meczu Iwonicz-Krościenko

Miałem już w tym temacie nie pisać(nie lubie się powtarzać) ale ponieważ dotyczy to drużyny z Iwonicza którą wiecznie ktoś krzywdzi sędziwaniem (gdyby nie to pewnie byli by już Mistrzami świata) to parę słów muszę.
Żenada, zniesmaczenie i brak przyzwoitości . O takich rzeczach jak gra feirplay i szacunek dla gości szkoda nawet się rozwodzić.
O ile przez 4sety nieudolne sędziowanie i błedy można machnąć ręką - nie wypaczało to wyniku . To w teibreku przeszedł samego siebie. Ponieważ sportowo nie szło kolegom z boiska postanowił im pomóc.
Przejścia dołem, nieczyste odbicia, podwójne itd.
Także Oscar za sędziowanie Laughing (bo jak się nie mylę to włąśnie kolega Oskar tak "błyszczał" na krzesełku sędziowskim).A jak dorze sobie przypominam to włąśnie on pisał na forum jak to Iwonicz został oszukany przez sędziego w Chorkówce (w poprzednim sezonie).Także wzorce zostały zaczerpnięte szkoda tylko że te niewłaściwe.

Ponieważ ostatni punk w meczu został przyznany za mój błąd przy wystawie (przejście dołem) którego absolutnie nie było, to wklejam przepis dotyczący prześcia pod siatką może ktoś z "sędziów"ALS to przypadkiem przeczyta i coś zapamięta.
(Oficjalny-z PZPS):
11.2 PRZEJŚCIE POD SIATKĄ
11.2.1 Dozwolone jest przekroczenie pod siatką przestrzeni przeciwnika pod warunkiem, że nie wpłynie to na grę przeciwnika.

11.2.2 Przejście na boisko przeciwnika poza linię środkową:
11.2.2.1 Dozwolone jest dotknięcie boiska przeciwnika stopą (stopami) lub dłonią (dłońmi) pod warunkiem, że co najmniej część stopy (stóp) lub dłoni ma kontakt z linią środkową lub znajduje się nad tą linią.

11.2.2.2 Dotknięcie boiska przeciwnika jakąkolwiek inną częścią ciała jest niedozwolone.
11.2.3 Zawodnik może wkroczyć na boisko przeciwnika w chwili gdy piłka jest poza grą (Przepis 9.2).

11.2.4 Zawodnik może wkroczyć w wolną strefę, obok boiska przeciwnika, pod warunkiem, że nie przeszkodzi to w grze przeciwnikowi

Nie gratuluję zwycięstwa, być może i tak by Iwonicz wygrał (bez pomocy sędziego) bo wynik był 14:13 ale tylko może...po meczu został niesmak nawet na piwo nie chciał nikt pójść po meczu.

P.S.
Najbardziej rozwalił mnie tekst jednego z zawodników Iwonicza już przy wyjściu z sali że przecież to tylko zabawa...
To tak jakbym kogoś faulował i zamiast przeprosić powiedzieć że to tylko zabawa -dobre Laughing ,fajnie się bawią w tym Iwoniczu Laughing

Post został pochwalony 2 razy

rybka234

Posty: 473

PostWysłany: Sob 13:47, 03 Gru 2011    Temat postu:

Wrocanka - Chorkówka 1:3, zgodnie z moim wcześniejszym typem!!! hehe zbieram punkty!!

Muniks

Posty: 304

PostWysłany: Sob 15:59, 03 Gru 2011    Temat postu:

Rybka ja coś czuje że odpuściłeś tego jednego seta wrocance żeby utrzymać lidera w typerze Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.als.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)